Koltuk döşeme

Eskiyen koltuklarınızı yenilemek istiyorsunuz fakat koltuklarınızdan da vazgeçmek istemiyor musunuz?

O zaman yenisini almak yerine koltuk tamiri yaptırmayı mı düşünüyorsunuz?

Koltuk tamiri ve koltuk kaplama işleriniz için dilerseniz ücretsiz adresinize geliyor, dilerseniz e-mail adresimize göndereceğiniz koltuk fotoğraflarınıza bakarak koltuk döşeme fiyatı verebiliyoruz.

Siz zahmet edip döşemeci döşemeci gezmeyin, koltuk döşeme işleriniz için fotoğraf göndermeniz halinde detayları size aktarıyor, model değişimi ve koltuk yüz değişimi konusunda size fikir veriyoruz. İstanbul Ümraniye Modoko sanayi sitesi alt kısmında faaliyet gösterdiğimiz koltuk imalatı sektöründe özel üretim koltuk çalışmalarımızın yanı sıra, sizlerin talebi doğrultusunda koltuk kaplama, döşeme, koltuk yüz değişimi ve koltuk tamiri işlerinizi de yapıyoruz. Herhangi bir katalogdan beğendiğiniz koltuk modelini fotoğrafa bakarak üretiyor, koltuk hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Koltuk döşeme istanbul içi hizmette üretim esnasında dilediğiniz zaman atölyemize gelip koltuklarınızın ne durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz. Can Koltuk; güven ve kalite prensiplerinden taviz vermeme, en üst düzey işçilik sergileme istikametindedir. Bizim için sizlerin teşekkürünü ve beğenisini kazanmak, para kazanmaktan daha önemlidir.

Bilgi ve fiyat için lütfen iletişim kurunuz.

koltukimalati@gmail.com

Mevlüt CAN

0532 522 6505  (09:00 – 23:00)


[etiket]Koltuk döşeme, koltuk döşemeci, koltuk döşeme modoko, koltuk döşeme fiyat, koltuk döşeme ümraniye, koltuk döşeme kadıköy, koltuk döşeme istanbul, koltuk tamiri, koltuk tamiri istanbul, koltuk yüz değişimi, koltuk kaplama, döşemeci.[/etiket]

Tagged with: , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

UA-17367437-1