Köşe takımı modelleri

Yeni renkler,  yeni desenler, yeni tasarım ve modeller. Eviniz için ideal ölçü ve renklerle tekrar yorumlayabileceğimiz köşe koltuk takımlarımız ile size çözüm sunuyoruz.

Evinizin ihtiyacını karşılamak için köşe takımı mı düşünüyorsunuz? Fakat gördükleriniz evinize sığmayacak ya da küçük gelecek bir ölçüde mi? Hiç sorun değil, dilediğiniz modeli dilediğiniz ölçülere göre üretim yapabiliriz. Köşe koltuk takımı modellerini dilediğiniz renk kombinasyonlarına göre kaplayabiliriz.

%100 masif ağaçtan üretim yaptığımız için siparişiniz iskelet aşamasındayken fotoğrafını çekip mailinize gönderiyor, evinize teslim ettikten sonra süngere, işçiliğe ve iskelete 5 sene garanti veriyoruz. Kumaş firmalarının prensiplerinden ötürü kumaşlarınıza uygun kullanım koşulları uygulandığında 2 sene garanti vermekteyiz.

[etiket]Etiketler: Köşe koltuk, köşe koltuk takımı, köşe takımları, köşe koltuk takımları, köşe koltuk takımı modelleri, köşe koltuk takımı çeşitleri, köşe koltuk takımı fiyatları, köşe koltuk takımı seçenekleri, köşe takımı fiyat ve modelleri.[/etiket]


Tagged with: , , , ,

Bu site taraycnzla dzgn almamaktadr, ltfen taraycnz gncelleyiniz ya da farkl bir taraycyla devam ediniz. www.cankoltuk.com

Please upgrade today!

UA-17367437-1