Klasik, modern, estetik ve şık köşe koltuk takımları. En güzel evlere en güzel tasarımlar bizde! Sizin için özel olan evinize özel ölçülerde imalat imkanımız sayesinde artık evinizi köşe takımına uydurmak yerine köşe takımınızı evinize uyduracaksınız.

Estetik ve konfor evinizin her köşesinde! Nerede olursa olsun fark etmez, beğendiğiniz bir köşe takımının fotoğrafını bize gönderdiğiniz takdirde, evinizin ölçülerine ve istediğiniz kumaş/deri seçeneğine göre tekrar yorumlayarak evinize teslim ederiz.

Sipariş üzerine imalat yaptığımız için sabit ölçü sistemi yerine evinize ve isteğinize göre takımlarımızı ölçülendirmekteyiz ve zengin kumaş seçeneğiyle kaplamaktayız. Köşe koltuk fiyatları ve detaylı bilgi için lütfen irtibat kurunuz.

Köşe koltuk takımı, köşe takımları, köşe takımı modelleri, köşe koltuk takımı modelleri, köşe koltuk takımları, köşe koltuk takımı modeli, sandıklı köşe koltuk takımı, köşe koltuk fiyatları, yataklı köşe koltuk takımı, sehpalı köşe koltuk, cilalı köşe koltuk takımı, italyan köşe koltuk takımı, modern koltuk takımı, klasik köşe koltuk takımı, ucuz köşe koltuk takımı, uygun köşe takımları, rahat köşe takımları, köşe takımları, köşe koltuk takımları, köşe koltuk takımı fiyatları, l koltuk, l koltuk takımı, deri köşe koltuk takımı ve daha fazlası için…

Can Koltuk

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

UA-17367437-1