Ev, otel, şirket, cafe, restaurant ve her ne tarzda olursa olsun mekanlarınıza özel sandalye üretimi gerçekleştirmekteyiz. Siz isteyin; biz ürünümüzü yapalım, siz rahatınıza bakın.

Belki de hayatımızda dikkat etmediğimiz en önemli unsurlardan birtanesidir; sandalye. Bazılarına önemsiz görünse de hayatımızın her alanında ona mutlaka yer vardır. Bizde de size uygun her sandalye çeşidi mümkün!
Çeşitli cila seçenekleriyle, farklı deri ve sünger alternatifleriyle mekanlarınızın vazgeçilmezi sandalye’yi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirip üretmek bizim işimiz. Kollu sandalye, kolsuz sandalye, ofis sandalyesi, restaurant sandalyesi, bar sandalyesi, bilgisayar sandalyesi, yemek masası sandalyesi, kapitone sandalye, modern sandalye ve daha fazlası… Sandalye modelleri, sandalye fiyatları ve sandalye tamiri için, düşündüğünüz farklı modeller için lütfen irtibat kurunuz.

 

Sandalye, klasik sandalye, kapitone sandalye, restaurant sandalyesi, cafe sandalyesi, sandalyeci, sandalye fiyatları, sandalye modelleri, deri sandalye, modern sandalye, ceviz cilalı sandalye, kapitoneli sandalye, ahşap sandalye, suni deri sandalye, cilalı sandalye imalat ve tamiri.

Can Koltuk

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

UA-17367437-1